Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.

На 50 тижні в області захворіло 5751 осіб, з них діти - 3865, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 33,3%.
По м. Чернігову захворіло 2347 осіб, з них діти - 1585, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 39,9%.
Станом на 17.12.2012 року всього по області проти грипу щеплено 1262 осіб.
На 50 тижні щеплено 24 осіб, в т.ч. 3 дітей (вакцинами Інфлувак - 20 осіб, Ваксигрип - 4 особи).
Вакцина проти грипу: на аптечному складі "Ліки України" наявна вакцина Інфлувак 10 доз.
Комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед мешканців області проводиться.
Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби.
Останні новини Чернігівщини
За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39
Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.
Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48
Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.
Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.
У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36
Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.
На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52
У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.