Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 16:30:37

Плече підтримки ЮНІСЕФ: результати і перспективи співпраці на ЧернігівщиніПлече підтримки ЮНІСЕФ: результати і перспективи співпраці на Чернігівщині

04.10.2023   13:42Агенцiя

Відновлення 25 закладів освіти (21 ЗДО, 2 ЗСО та 2 ліцеї); розвиток молодіжного потенціалу UPSHIFT і цифрової платформи Ureport; створення молодіжних центрів; підсилення технічної бази навчальних закладів; зміцнення потенціалу робітників сфери освіти; заняття для дітей онлайн/офлайн – все це у планах ЮНІСЕФ з відновлення Чернігівської області на 2024 рік.

Ще один напрям роботи – соціальна сфера. Тут теж ЮНІСЕФ планує розвиток послуг для дітей молодшого віку та дітей з інвалідністю; навчання для зміцнення потенціалу соціальних робітників та психологів; надання матеріалів та обладнання для соцслужб.  

Буде й інформаційна кампанія з гігієни для дітей, а також розвиток патронажної моделі.

Обговорення цих планів та напрацювання шляхів їх втілення – у фокусі сьогоднішньої зустрічі представників ЮНІСЕФ з командою ОВА, що відбулася в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

    «Уже вкотре ЮНІСЕФ надає необхідну допомогу у відновленні регіону. Постійно у полі зору організації – освіта, медицина, соціальні послуги. Дякуємо за підтримку і сподіваємося на плідну співпрацю і надалі», – наголосила заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк.

Команда ЮНІСЕФ доклала багато зусиль та виконала масштабну роботу у відбудові регіону вже з початку повномасштабної війни.

Серед зробленого – 49 медичних закладів регіону отримали від організації більше 8 тисяч одиниць медичних товарів та обладнання (автомобілі швидкої допомоги, генератори, холодове обладнання, апарати для наркозу, стерилізатори, отоскопи, сканери, ЕКГ, монітори пацієнтів, міжвідомчі набори невідкладної медичної допомоги). Надавали послуги і мобільні команди, а також здійснювалися патронажні візити.

Чернігвводоканал, Ніжинське, Борзнянське та Куликівське житлово-комунальні підприємства отримали від організації генератори, баки для води, набори для очищення води.

У сфері освіти – 48 опорних закладів регіону отримали грошову допомогу, 41 заклад ЗСО – 76 наборів для укриття. Організація передала 354 цифрових пристрої, планшети та ноутбуки, 3761 набір першокласника, 113 наборів раннього розвитку для закладів дошкільної освіти, 3 набори «Школа в коробці» – для малокомплектних шкіл і 39 наборів шкільних меблів – для 12 шкіл.

Важко переоцінити допомогу ЮНІСЕФ у відновленні 8 закладів освіти регіону, дитячої лікарні і молодіжного центру. До речі, ще чотири освітні заклади – в процесі відбудови.

    «На 2024 рік заплановано багато, проте кращого результату ми досягнемо, якщо наші думки будуть співпадати зі стратегією розвитку регіону та потребами громад. Тому ми розробимо спільний план дій (ЮНІСЕФ+ТГ), ситуаційний та бюджетний аналіз. Плануємо комплексний підхід у  відновленні всіх сфер життєдіяльності громад. Почнемо з  Чернігівської, Ніжинської, Бахмацької, Бобровицької, Менської і Куликівської», – акцентував заступник голови представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Антон Товченко.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини