Начальник поліції Чернігівщини уклав меморандуми про співпрацю з територіальними громадами
Сьогодні начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський уклав меморандуми про співпрацю з головами трьох територіальних громад області – Городнянської (Чернігівський район) та Малодівицької і Ічнянської (Прилуцький район). Захід відбувся у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».
Під час зустрічі керівник обласної поліції наголосив на важливості ефективної співпраці поліції та місцевої влади.
– Мені дуже приємно укладати з вами меморандуми про співпрацю. Вони мають на меті підвищення рівня безпеки і правопорядку та протидію злочинності у громадах. Дякую вам за активну громадянську позицію, підтримку сучасних безпекових тенденцій та реформ у сфері безпеки. Сьогодні ми робимо ще один крок до успішної реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», – сказав Володимир Нідзельський.
Проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає забезпечення кожної громади офіцером поліції, створення там безпечних умов проживання людей та надання їм більш якісного поліцейського сервісу.
– Безпека людей – понад усе. Тому наша співпраця і партнерство з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування продовжуються, – підсумував начальник поліції Чернігівщини.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34
Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.
На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13
В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.
У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.
Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41
Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.
Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10
Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.