На Чернігівщині стартував проєкт "Житло для життя: комплексні рішення для ВПО"
ГО "Жіночий формат" стала партнеркою КМО ВГО «Громадська мережа ОПОРА» в реалізації проєкту "Житло для життя: комплексні рішення для ВПО". Проєкт функціонує у 8 регіонах. У Чернігівській області діяльність спрямована на допомогу постраждалим мешканцям Іванівської та Киїнської громад.
Основна мета — інформаційне забезпечення, консультування та супровід ВПО та інших незахищених категорій населення, житло яких знищене або пошкоджене внаслідок воєнної агресії російської федерації, сприяння відновленню їх прав на житло — забезпечення тимчасовим соціальним житлом та відбудова/доступ до постійного житла.
Тож, якщо ваше житло знищене або пошкоджене внаслідок воєнної агресії російської федерації і ви не знаєте як отримати тимчасове соціальне житло, які є можливості та що потрібно зробити для відновлення власного житла, як отримати доступ до постійного житла — звертайтеся за номером +380934033635 з 10.00 до 17.00 або пишіть на пошту ngowf.office2019@gmail.com
Також триває опитування та збір інформації щодо потреб постраждалих мешканців громад, долучайтеся http://surl.li/lejfh.
Діяльність регіональних координаторів здійснюється у межах проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб».
Проєкт створено КМО ВГО «Громадська мережа ОПОРА» ОПОРА Київ @ЖИТЛО завдяки отриманому гранту від Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні у межах фінансової підтримки British Embassy Kyiv. Програма реалізується Crown Agentsents у партнерстві з @InternationalAlert і у співпраці з @Crown Agents in Ukraine.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.