Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 серпня, 21:28:36

Блінкен відвідав Чернігівщину, що пережила окупацію - "Надзвичайна стійкість українського народу"

08.09.2023   10:12Агенцiя

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Держсекретар США Ентоні Блінкен високо оцінив силу України перед обличчям російського вторгнення під час візиту до Чернігівської області, яка була окупована москвою на початку війни, пише УНН з посиланням на France24.

Деталі
Блінкен відвідав підвал школи в Ягідному, де російські війська тримали в полоні десятки мешканців села, включно з людьми похилого віку та дітьми.

"Це всього лише одна будівля... (але) це історія, яку ми бачили знову і знову. Але ми також бачимо щось іще, що неймовірно потужне... надзвичайна стійкість українського народу", - сказав він.

Держсекретар США зазначив, що з лютого 2022 року до третини території України наразі мають справу з мінами або боєприпасами, що не вибухнули, внаслідок російської окупації.

"Але українці об'єднуються, щоб позбутися боєприпасів, позбутися мін і буквально повернути землю", - сказав він.

Високопоставлений американський чиновник заявив, що Вашингтон "пишається" тим, що підтримує зусилля України по "боротьбі з агресією в міру відновлення".

 

Джерело: УНН

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини