Конфлікт між чоловіками у Чернігові призвів до ножового поранення
Патрульні виявили громадянина, який може бути причетним до завдання тілесних ушкоджень
Вчора, близько 15-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Пухова біля одного з під’їздів багатоповерхового будинку сидить чоловік, у якого ймовірно ножове поранення у живіт — іде кров. Швидку вже викликали. На місце негайно направили екіпаж патрульної поліції.
Інформація підтвердилася — інспектори виявили 52-річного громадянина з раною на животі. Потерпілого одразу передали медикам, які також прибули на місце.
Поліцейські з’ясували, що тілесних ушкоджень чоловікові могли завдати в одній з квартир будинку, поряд з яким його й знайшли.
Піднявшись до квартири, патрульні виявили господаря, який не заперечував своєї причетності. За його словами, з потерпілим виник конфлікт через грошовий борг.
На місце викликали слідчо-оперативну групу. Поліція Чернігова затримала громадянина в порядку ст. 208 КПК.

Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».