Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 серпня, 07:09:30

Чернігівщина. Обстановка на прикордонні за добу станом на 09.00 28 серпня 2023

28.08.2023   10:43Агенцiя

Протягом доби росіяни зі своєї території 8 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

Зафіксовано 59 вибухів. Обстрілів зазнали Новгород-Сіверська, Семенівська  та Сновська громади.

Новгород-Сіверська громада: обстріл зі ствольної артилерії  (5 вибухів) у напрямку н.п. Камінь.

Сновська громада: обстріл з мінометів  (7 вибухів) у напрямку н.п. Гута-Студенецька.

Семенівська громада: 47 вибухів (приходи, ймовірно з міномету та АГС) в напрямку н.п. Блешня, н.п. Карповичі, н.п. Леонівка та н.п. Залізний міст.

 

Північний кордон. Держприкордонслужба

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо двох учасників наркоугруповання, причетних до збуту оптових партій наркотиків 17:23

Слідчі слідчого управління за оперативного супроводу управління карного розшуку поліції Чернігівщини та під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох учасників наркоугрупування, 60-річного батька та його 21-річного сина, які організували мережу збуту наркозілля по всій країні.

Водій, у якого рівень алкоголю в крові перевищував допустиму норму майже в 12 разів, скоїв ДТП 16:22

Учора, близько 8-ї години, ми отримали повідомлення про ДТП на проспекті Михайла Грушевського. На місце одразу направили один з патрульних екіпажів.

На Прилуччині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному вирощуванні конопель, зберіганні наркотиків, боєприпасів та вибухових речовин 15:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького райвідділу поліції у ході санкціонованих обшуків вилучили у зловмисників суху подрібнену речовину рослинного походження, схожу на канабіс, насіння конопель, близько сотні кущів коноплі, ручну гранату та пів кілограма пороху.

На Прилуччині поліцейські розслідують обставини смертельної автопригоди 14:52

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Талалаївській громаді, внаслідок якої загинула пасажирка легковика.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини