Чернігівщина. Обстановка на прикордонні за добу станом на 09.00 26 серпня 2023
Протягом доби росіяни зі своєї території 4 рази обстрілювали прикордоння Чернігівської області. Зафіксовано 16 вибухів.
Обстрілів зазнали Новгород-Сіверська, Семенівська та Сновська громади.
Новгород-Сіверська громада: 2 вибухи (приходи, ймовірно з міномета 120 мм) в напрямку н.п. Богданове.
Сновська громада: 10 вибухів (приходів, ймовірно зі ствольної артилерії), в напрямку н.п. Гута-Студенецька.
Семенівська громада: 4 вибухи (приходи, ймовірно з міномета 120 мм) напрямку н.п. Костобобрів та Лісківщина.
Північний кордон. Держприкордонслужба
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.