Поліція Чернігівщини закликає громадян дотримуватися правил безпечної поведінки на водоймах
Співробітники підрозділів ювенальної превенції поліції Чернігівщини проводять профілактичні відпрацювання та роз’яснюють алгоритм безпечної поведінки при відпочинку на воді.
Літо – час активного відпочинку на природі. Саме в цей час збільшується кількість нещасних випадків на водоймах. Цими вихідними на Чернігівщині очікується спека, тож чимало родин з дітьми відпочиватимуть біля водойм.
Поліція закликає громадян: дотримуйтеся правил поведінки на воді та привчайте до цього дітей. Пильнуйте за малечею та не залишайте її без нагляду!
Нагадуємо дорослим та дітям основні правила поведінки на воді:
- Заборонено купатися у водоймах закритого типу, де не облаштовані пляжі і немає рятувальників;
- не залишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
- заборонено запливати за буйки та пірнати у малознайомих місцях;
- не можна стрибати у воду з будь-яких підвищень, спонтанно пірнати і хапати когось за руки та ноги;
- не слід купатися в спекотні дні без головних уборів, адже це може привести до сонячного удару;
- якщо ви погано плаваєте, не купайтеся наодинці. Не заходьте у воду глибше, ніж по пояс.
Бережіть себе та своїх дітей.
Нехай ваш відпочинок буде безпечним!
поліція чернігівщини закликає громадян дотримуватися правил безпечної поведінки на водоймах
![]()
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.