Прилуцький район: на річці Удай врятовано чоловіка, що тонув
15 серпня о 19:40 у райцентрі Прилуки на річці Удай співробітниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції було врятовано 71-річного чоловіка, який тонув.
Рятувальники, що знаходились поруч, відразу ж направились до нього на човні, витягли чоловіка з води та транспортували до берега. На щастя медична допомога людині не знадобилась.
Співробітники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з наполегливим проханням не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку на водоймах. Пам'ятайте, недбалість в будь-яку мить може призвести до трагічних наслідків. У разі виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101!
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07
39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.
Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25
Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.
Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.
Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22
Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.