Пасічник з Ніжина передав 30 літрів меду на ЗСУ
Ніжинські волонтери щотижня готують посилки зі смаколиками і необхідними речами для наших ЗСУ на передовій. Цього разу один з пасічників порадував бійців свіжозібраним медом.
.png)
Зараз активно і в храмі святої Покрови, і в соборі Всіх святих готують посилки до великого свята Преображення Господнє (Яблучний Спас), збирають фрукти, мед та інше.
Пасічники з Ніжина теж активно долучаються і передають свіжий мед нашим Захисникам. Про це пише на своїй сторінці Сергій Прошукало:
«Хочу висловити подяку молодому, патріотичному пасічнику, Bogdan Neshcheret та його сім'ї , за передачу хлопцям на схід 30 літрів меду.
Попри не велику пасіку хлопець виділив чималий об'єм. Дякуємо за це, і в п'ятницю свіжий мед з різнотрав'я поїде за призначенням. Нехай ваші пчоли не хворіють, приносять мед та перемогу!»
mynizhyn.com
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.