Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 16:51:38

Від початку літа патрульні поліцейські зафіксували 13 343 порушення водіями швидкісного режиму

14.08.2023   14:06Агенцiя

Відповідно до ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 кілометрів на годину — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340 гривень.

За ч. 4 ст. 122 (Перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год.) КУпАП — штраф 1700 гривень.
Також нагадуємо, що на дорогах області працюють комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР.
Будьте відповідальними водіями — дотримуйтеся правил дорожнього руху!

 

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини