На базі міської лікарні №3 розширять реабілітаційне відділення
На останньому засіданні сесії Чернігівської міської ради, що відбулося 31 липня, було затверджено відразу кілька рішень, що вплинуть на розвиток напрямку послуг реабілітації для військових у нашому місті.
Так, приміщення жіночої консультації № 1 що на вул. Пирогова, 1 (знаходиться в управлінні КНП "Пологовий будинок" ЧМР) передано в оренду для розміщення там реабілітаційних установ для ветеранів ГО "Ветеранська спільнота України "СЕРЦЕВІР", відповідно до їх звернення.
Також депутати затвердили зміни до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Чернігова на 2022–2025 роки. Ними передбачена можливість профінансувати збільшення потужності відділення реабілітації на базі КНП "Чернігівська міська лікарня №3". Зокрема, зробити там ремонт, збільшить кількість ліжко-місць та придбати необхідне обладнання (система Rt-Step для поліпшення координації рухів і підвищення стійкості; реабілітаційні сходинки; апарат для роботи із пацієнтами з ураженням головного мозку, спинномозкових нервів; апарат для тренування рівноваги пацієнтів з протезом, післяінсультних хворих тощо).
У КНП "Чернігівська міська лікарня № 3" з 2012 року функціонує загальнореабілітаційне відділення на 30 ліжок. Заклад укомплектований відповідними спеціалістами, що дозволяє надавати спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам під час проходження циклу реабілітації. На базі закладу є можливість проведення повного обстеження пацієнтів за допомогою сучасного обладнання і апаратури. З 2014 року у відділенні проводилось лікування військовослужбовців, які отримали поранення під час несення служби в зоні АТО, у 2022 році проліковано 697 осіб, з них 78 військовослужбовців та 30 цивільних. Впродовж І півріччя 2023 року проліковано 447 осіб, із них 128 військовослужбовців.
Також в планах є підтримати в майбутньому аналогічні відділення у міських лікарнях №2 та №4. Крім того, попереду створення повноцінного реабілітаційного центру (попередньо, на території колишнього табору "Дружба").
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.