Продавали неіснуючі товари в Інтернеті: поліцейські Чернігівщини викрили групу шахраїв
Співробітники Ніжинського районного відділу поліції спільно з оперативниками відділу протидії кіберзлочинам викрили групу мешканців Ніжина, які систематично заволодівали грошима громадян під приводом продажу неіснуючих товарів на сайті безкоштовних оголошень.
Правоохоронці встановили, що група молодиків (віком від 18 до 23 років) на популярному сайті безкоштовних оголошень створила безліч об’яв з продажу неіснуючих речей. Спілкуючись із потенційними покупцями, зловмисники просили у них передоплату за товар та відправляли їм реквізити своїх банківських карток для сплати грошей. Коли ж люди надсилали їм передоплату, зловмисники припиняли виходити на зв’язок і видаляли оголошення.
Під час досудового розслідування поліцейські встановили причетність до злочинів вісьмох мешканців Ніжина. В їх оселях та автівках були проведені санкціоновані обшуки. В ході цих слідчих дій поліцейські вилучили мобільні телефони, ноутбуки, банківські картки, сім-картки різних мобільних операторів.
Поліція під процесуальним керівництвом прокуратури відкрила провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки). Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 22 чернігівця 10:47
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 10 листопада затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП та втік з місця події 10:16
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції оперативно розшукали 38-річного чоловіка, який скоїв смертельну дорожньо-транспортну пригоду на території Ічнянської громади та залишив місце аварії.
«Нові грані особистості»: у Чернігові відкрили виставку Юрія Соколова 09:38
Днями у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана запрацювала персональна виставка Юрія Соколова «Нові грані особистості».