Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 14:24:06

У Чернігівській ОВА привітали з прийдешнім професійним святом працівників торгівлі

29.07.2023   08:04Агенцiя

Напередодні Дня працівників торгівлі, що традиційно представники галузі святкують в останню неділю липня, відбулася урочиста зустріч в ОВА.

Нині у Чернігівській області працюють понад 6 тисяч об’єктів роздрібної торгівлі, 43 ринки та 189 автозаправних станцій (комплексів).

Під час активних бойових дій в області не обійшлося без руйнувань: збитки зафіксували 227 суб’єктів. Попри труднощі, на початок року 162 об’єкти торгівлі відновили свою діяльність.

    «Дякую, що у такий непростий час для країни, нашої області зокрема, ви не опускаєте руки, робите все, щоб вистояти. Дякую, що працюєте і розвиваєтеся саме на Чернігівщині. Так, у нас є надважливий фронт – військовий, але перемагати маємо на всіх, в тому числі й економічному», – звернувся до зібрання В’ячеслав Чаус. Він наголосив на важливому моменті: понад 90% опитаних респондентів у сфері бізнесу висловили бажання працювати і розвиватися вдома, на Чернігівщині.

За вагомий внесок у забезпечення розвитку сфери торгівлі, високий рівень обслуговування населення та з нагоди Дня працівників торгівлі начальник ОВА вручив відзнаки облдержадміністрації.

Подяку оголошено:

ЄЖКУН Галині Василівні - фізичній особі-підприємцю;

ІЦЕНКУ Сергію Васильовичу - фізичній особі-підприємцю;

КРАВЧЕНКУ Ігорю Ігоровичу - продавцю-консультанту магазину «Техносвіт»;

КУБРАКУ Олегу Миколайовичу - фізичній особі-підприємцю;

ЛИТВИНЕНКУ Володимиру Миколайовичу - фізичній особі-підприємцю;

ЛЯЩЕНКО Анжеліці Вікторівні - керуючій маркетом ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКО»;

НЕТРЕБКУ Олександру Васильовичу - фізичній особі-підприємцю;

ПРИМАЧЕНКО Тетяні Миколаївні - голові правління РІПКИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА;

СИВЕНКУ Леоніду Михайловичу - фізичній особі-підприємцю;

СІТАЛУ Дмитрію Вадимовичу - фізичній особі-підприємцю;

СТЕБЛЕВСЬКОМУ Андрію Васильовичу - фізичній особі-підприємцю;

ТОПОЛЬСЬКОМУ Володимиру Михайловичу - фізичній особі-підприємцю;

УТЕНКУ Олександру Сергійовичу - фізичній особі-підприємцю;

ШЕПЕТЬКО Наталії Миколаївні - фізичній особі-підприємцю;

ШМАТКО Ларисі Олексіївні - фізичній особі-підприємцю;

ШТОМПЕЛЮ Сергію Ігоровичу - фізичній особі-підприємцю;

колективу магазину «Куликівські ковбаси» (ФОП ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ);

колективу магазину «Куликівські ковбаси» (ФОП ЛОБОДА ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА);

колективу магазину «Куликівські ковбаси» (ФОП ТРУШ ОЛЕКСАНДРА КИРИЛІВНА);

колективу магазину «Куликівські ковбаси» (ФОП ХОРОШОК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ);

колективу магазину «Куликівські ковбаси» (ФОП ДОЛИНЕЦЬ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ);

колективу магазину (ФОП БУБЕН МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ).



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини