Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 19:31:00

Городнянська лікарня закупила алкотестери на чверть дорожче ринку

25.07.2023   10:09Агенцiя

Комунальне підприємство «Городнянська міська лікарня» 3 травня уклало угоду на постачання алкотестерів на 49 тисяч гривень.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

ФОП Грабо Людмила Григорівна (Полтава) має поставити два алкотестери Алкофор-505 за ціною 24 366 грн за штуку.

В той же час, дилер цих алкотестерів «Alcoprof» продає їх на 22% дешевше – по 19 020 грн.  Таким чином, перевищення склало 5346 гривень на одному, або 10 692 гривні на двох одиницях.

До прикладу, військова частина Т0320 в травні закупила алкотестер такого ж типу за 14 850 гривень. Ціна була меншою за ринкову на 4 170 гривень.

Відповідальною за закупівлю Городнянської міської лікарні є головна директорка лікарні Ігнатенко Ольга Володимирівна.

Віталій Кононученко, «Школа аналітиків»

"Наші гроші"

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.