Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 15:28:18

Судові охоронці Чернігівщини взяли під варту черговий об'єкт - Сосницький районний суд

19.07.2023   16:51Агенцiя

13 липня, на пост пропуску та охорони Сосницького районного суду вперше заступили співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

 Відтепер 27 об'єктів, або 90% установ системи правосуддя, які розташовані на підвідомчій території управління, охоплені спеціалізованою охороною.

Представити підлеглих та привітати колектив з новим етапом в історії суду завітав начальник територіального управління Служби судової охорони полковник Служби Олександр Рибак.

Приміщення Сосницького райсуду ніколи не охоронялося жодним відомством. Тому з появою судової охорони працівники суду і його відвідувачі зможуть відчути новий якісний рівень безпеки, запевнив офіцер.

- Служба дуже серйозно ставиться до відбору співробітників у наші лави. Ми дбаємо про їх професійну підготовку, забезпечення спецзасобами та екіпіруванням, - зауважив Олександр Рибак. - Маю надію, що судова охорона виправдає ваші очікування і ми працюватимемо як одна команда, спільними зусиллями зміцнюючи довіру громадян до системи правосуддя.

Голова Сосницького районного суду Андрій Стельмах у свою чергу подякував за ініціативу прийняти суд під охорону, відзначивши, що безпека правосуддя тепер у надійних руках.

Не порушуючи традицій, на згадку про знакову подію керівник судових охоронців вручив голові суду символічну гравійовану табличку, а на знак пошани жінкам - квіти.

Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання, громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.