Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 19:11:35

На Чернігівщині запрацював черговий відновлений міст

12.07.2023   18:28Агенцiя

Цей міст у Корюківській громаді був зруйнований під час відсічі збройної агресії росії.

Це вже 64-й об’єкт відновлений Державною спеціальною службою транспорту та 32-й міст, відновлений особовим складом 36-го шляхо-відновлювального Конотопського полку. Кошти на його відновлення надані Корюківською міською радою.

Сьогодні міст оглянули, зокрема, перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем, голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Богдан Бондар, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов.

    «Дороги – це артерії нашої області, по яким рухаються не тільки люди, а й вантажі, які підтримують бізнес і нормальне життя громадян. Мостів під час повномасштабної війни було зруйновано досить багато, в Чернігівській області – більше 36. На жаль, на прикордонні ворог продовжує їх руйнувати. Однак, мости завжди під пильним контролем наших збройних сил. І це не перший міст, побудований Державною спеціальною службою транспорту. Ми за це дуже вдячні», – зазначив Костянтин Мегем та вручив військовим сертифікат на генератор потужністю 30 кВт.

Військовослужбовці отримали почесні відзнаки від Міністерства оборони України, Чернігівської ОВА та Корюківської міської територіальної громади.

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у відбудову зруйнованого автомобільного мосту на території Корюківської міської територіальної громади Подяку оголошено:

КОРОЛЮ Віктору Михайловичу - директору приватного акціонерного товариства «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 82»;

МАРАХОНЬКУ В’ячеславу Івановичу - капітану, старшому інженеру будівельно-відновлювальної частини;

ОЛЕКСАНДРЕНКУ Сергію Миколайовичу - солдату, тесляру мостового взводу мостової роти;

СОМКУ Олегу Володимировичу - підполковнику, заступнику командира колійного батальйону – головному інженеру.

За активну громадянську позицію, сприяння та залученість у процеси відбудови зруйнованого автомобільного мосту Подяку оголошено:

Корюківській міській територіальній громаді (Корюківський міський голова — АХМЕДОВ Ратан Ратанович).



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.