Рятувальники Чернігівщини проводять профілактично-роз'яснювальні бесіди серед населення
Щоденно співробітниками районних управлінь та відділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводяться профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території населених пунктів області.
Під час інструктажів із населенням рятувальники доводять статистику пожеж і надзвичайних подій в області та головні причини їх виникнення. Крім того, надзвичайники нагадують основні вимоги правил пожежної безпеки в побуті, а також під час перебування у природних екосистемах та біля водойм. Особливу увагу рятувальники приділяють правилам поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних й підозрілих предметів, а батькам наголошують про небезпеку дитячого травматизму внаслідок залишення малечі без відповідного нагляду.
Для більш детального ознайомлення з цими правилами фахівці ДСНС вручають мешканцям населених пунктів тематичні пам’ятки й листівки.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.