Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 14:48:01

До Ніжинського пологового будинку завітав представник Японії: яка ціль візиту?

11.07.2023   13:11Агенцiя

Представник неурядової організації Peace Winds Japan пан Айджі Отсука з робочим візитом відвідав Ніжин і зокрема Ніжинський пологовий будинок аби узгодити умови задля налагодження співпраці.

 Пан Айджі Отсука побачив умови, які пацієнтам з усієї Ніжинщини, пропонує пологовий у Ніжині. Екскурсію для японського донора провів головний лікар Валерій Якуба.

На робочій зустрічі також була присутня заступниця міського голови Ірина Грозенко. «Ми активно співпрацюємо з багатьма міжнародними фондами та благодійними організаціями, завдяки цьому наш пологовий будинок являється одним з найкращих у своїй сфері. Влада міста завжди сприятиме налагодженню тісної співпраці з нашими міжнародними друзями з усіх куточків землі», - зазначила Ірина Вікторівна. Також вона підняла питання перед партнерами вишукати можливість та придбати для ЦМЛ ім. М. Галицького мамограф, що дасть можливість якісно піклуватись про здоров’я жінки.

До теми: Міський пологовий будинок допустив порушень майже на 4,7 млн гривень

Пан Айджі Отсука відвідав всі відділення, що функціонують на базі КНП «Ніжинський міський пологовий будинок», а також позитивно оцінив стан бомбосховища, що слугувало породіллям Ніжина та району з перших днів повномасштабної агресії.

В результаті зустрічі домовились щодо підтримки японського благодійного фонду та інших партнерів задля створення при Ніжинському пологовому будинку мобільної бригади, яка фінансуватиметься донорами та виїздитиме у всі 17 громад району й обстежуватиме жінок.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини