Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 02:47:12

Водій з ознаками алкогольного сп’яніння вчинив ДТП та втік з місця пригоди

11.07.2023   10:58Агенцiя

Вчора вночі на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці 2-а Радіозаводська сталася ДТП — легковик в’їхав в огорожу приватного домоволодіння та поїхав з місця пригоди. За вказаною адресою направили один з патрульних екіпажів.

Поліцейські знайшли свідка автопригоди, а також камери відеоспостереження, на які міг потрапити момент наїзду, та змогли переглянути відео з них. Таким чином інспектори ідентифікувати транспортний засіб — це був ВАЗ-2105 та встановили його власника.


Авто виявили за місцем мешкання власника, він також був удома. Легковик мав свіжі механічні пошкодження, характерні для ДТП. Водій не заперечував, що нещодавно потрапив в автопригоду і поїхав геть.
Під час спілкування з кермувальником охоронці порядку помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду — 0,96 проміле. Проте громадянин став переконувати патрульних, що алкоголь він вживав вже після ДТП.
На 19-річного водія ВАЗу склали кілька адмінматеріалів, а саме: за ч. 4 ст. 130 (Вживання алкоголю водієм після вчинення ним ДТП), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.

 

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини