Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 11:15:10

83% установ системи правосуддя Чернігівщини під надійним захистом Служби судової охорони

05.07.2023   11:15Агенцiя

Судові охоронці Чернігівщини продовжують нарощувати кількість прийнятих під охорону об'єктів. Від сьогодні на варту безпеки Городнянського районного суду вперше заступили судові охоронці. Установа стала 25 об'єктом судової гілки влади на Чернігівщині, охопленим спеціалізованою охороною.

Представити підлеглих і привітати колектив суду зі знаковою подією завітав начальник територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олександр Рибак.

Він запевнив, що перехід суду під охорону Служби сприятиме посиленню захисту установи, що особливо важливо в умовах воєнного стану.

- Наш особовий склад максимально вмотивований забезпечувати стабільну та безпечну роботу суду. Кожен співробітник пройшов спеціальну професійну підготовку, отримав належне екіпірування, спецзасоби і оволодів навичками їх застосування, - зауважив Олександр Рибак. - Дякуємо за виказану довіру і будьте певні, що відтепер ваша професійна діяльність під пильною охороною.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Городнянський суд не охоронявся жодним відомством. З огляду на те, що специфіка діяльності системи правосуддя потребує всебічного професійного захисту, взяття суду під охорону в громаді, яка межує з країною-агресором і республікою білорусь, було вкрай необхідним.

Голова Городнянського районного суду Марина Лиманська висловила сподівання, що комунікація працівників апарату суду з охоронцями Феміди буде конструктивною, а взаємодія - якісною та продуктивною.

- Ми раді вітати поповнення у нашому колективі. Дійсно, в нашому суді працює більше жінок і, безперечно, присутність співробітників судової охорони привнесе в атмосферу суду відчуття безпеки та захищеності, - зазначила очільниця суду.

За доброю традицією Служби жіночому колективу подарували квіти, а голові суду - символічну табличку-гравертон з датою прийняття установи під охорону.


Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Наталія Свириденко

Останні новини Чернігівщини

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини