Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 серпня, 01:40:35

Систематично вчиняв домашнє насильство в сім’ї – обвинувальний акт щодо мешканця Чернігівського району скеровано до суду

27.06.2023   16:35Агенцiя

За процесуального керівництва прокурорів Козелецької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно мешканця Чернігівського району, який обвинувачується у вчиненні домашнього насильства стосовно своєї співмешканки (ст. 126-1 КК України).

В ході досудового розслідування встановлено, що 32-річний чоловік за місцем свого мешкання систематично, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчиняв психологічне насильство стосовно своєї співмешканки, що позначилось на якості життя потерпілої. Він висловлювався в її адресу нецензурною лайкою, за що у минулому році був притягнутий до адміністративної відповідальності за домашнє насильство (ч. 1 ст. 173-2 КУпАП). Також чоловік продовжував вчиняти протиправні дії і цього року. Крім образ у бік своєї співмешканки, він висловлював погрози фізичної розправи, а на звернення жінки до правоохоронних органів і чергове повторне притягнення його до адміністративної відповідальності за домашнє насильство (ч. 2 ст. 173-2 КУпАП) не реагував.
У разі доведення винуватості обвинуваченого у суді правопорушнику загрожує покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині внаслідок ДТП одна людина загинула, ще одна — травмована 17:59

Сьогодні по обіді в селі Лавіркове Талалаївської територіальної громади Прилуцького району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина загинула, ще одна — отримала травми.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 16:36

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Роботи КП «Міськсвітло»: оновлення дорожніх знаків, зовнішнього освітлення та світлофорів 15:43

Протягом минулого тижня фахівці комунального підприємства «Міськсвітло» Чернігівської міської ради провели роботи з обслуговування зовнішнього освітлення Чернігова.

Презентація факсимільних видань та Бази даних українських рукописних книг XI–XVI ст. видавництва «Горобець» 14:54

6 серпня у великому читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація факсимільних видань та Бази даних українських рукописних книг XI–XVI ст. видавництва «Горобець» у межах проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в партнерстві з Національним заповідником «Софія Київська» за підтримки Українського культурного фонду.

СБУ викрила ще одну схему масового ухилення від мобілізації, організовану через месенджери на Чернігівщині 14:17

Служба безпеки заблокувала діяльність трьох вайбер-груп із загальною аудиторією понад 13 тисяч осіб, в яких «підсвічували» локації мобільних груп ТЦК та правоохоронців у Прилуках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини