Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 15:13:47

До 10 років позбавлення волі засуджено мешканця м. Чернігова за замах на умисне вбивство, вчинений з особливою жорстокістю, та замах на умисне знищення майна, вчинений шляхом підпалу.

21.06.2023   13:21Агенцiя

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури Чернігівським районним судом визнано винним 44-річного мешканця м. Чернігова у незаконному проникненні до житла 65-річної знайомої, замаху на її умисне вбивство, вчиненому з особливою жорстокістю, та замаху на умисне знищення її майна, вчиненому шляхом підпалу. Вироком суду чоловіка засуджено до 10 років позбавлення волі.

Прокурором у суді доведено, що у червні 2022 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в нічний час проник до дачного будинку 65-річної знайомої, де з мотивів особистих неприязних відносин, наніс потерпілій удар в область голови та в подальшому, висловлюючи намір вбити жінку, шляхом її підпалу, облив останню бензином. Після цього чоловік намагався підпалити потерпілу, проте жінка від нього втекла. В подальшому чоловік намагався підпалити будинок разом із потерпілою, яка залишалась у будинку, проте вказаний умисел на зміг довести до кінця з причин, які не залежали від нього.
Наразі вирок не набрав законної сили.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини