Рятувальники вивільнили 2 людей з понівечених під час ДТП автівок
10 грудня о 20:50 у Бахмацькому районі на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ між с. Пальчики та м. Батурин 38-річний водій автомобіля "ФОРД ФОКУС" під час обгону вантажівки здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-21099".
Рятувальники вивільнили 2 людей з понівечених під час ДТП автівок
Внаслідок цього водій Форда загинув на місці ДТП, а єдина пасажирка його 18-річна дочка та 54-річний водій Жигулів, який їхав сам, отримали тілесні ушкодження й були затиснуті в салонах автівок.
Черговий караул пожежно-рятувальної частини МНС, що прибув на місце аварії, за допомогою спецінструменту вивільнив з понівечених легковиків обох постраждалих та загиблого чоловіка.
Швидка медична допомога доставила постраждалих, які є мешканцями м. Бахмач, до місцевої районної лікарні.
Стан їх здоров’я середньої важкості.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною