Начальник поліції Чернігівщини відзначив кращих дільничних офіцерів за ефективну роботу
За сумлінну та самовіддану службу Володимир Нідзельський нагородив заохочувальними відзнаками та подяками кращих дільничних офіцерів поліції Чернігівської області.
18 червня в Україні відзначають День створення служби дільничного офіцера поліції. З нагоди професійного свята в Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відбулося урочисте нагородження дільничних офіцерів з різних куточків області.
- Вітаю вас з професійним святом. Дільничні поліцейські стоять на варті правопорядку, безпеки і спокою громадян у такий непростий час. Мені приємно, що дільничні Чернігівської області несуть службу на високому рівні. Всі ви – достойні офіцери, які користуються повагою і довірою на своїй території обслуговування, – звернувся до присутніх Володимир Нідзельський. – Хочу відзначити, що у більшості випадків авторитет поліції на місцях залежить саме від вас. Бажаю вам здоров’я, наснаги, міцних нервів, добробуту в родинах. Дякую за службу!
Заступник начальника ГУНП Дмитро Лось відзначив, що дільничні офіцери поліції завжди поряд з людьми і 24/7 приходять на допомогу. Вони знають проблеми кожного та залишаються надійним плечем для громадян.
Кращим дільничним з нагоди професійного свята вручили подяки начальника ГУНП та почесні нагрудні знаки від командувача військ оперативного командування «Північ».


![]()
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.