Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги отримав засоби медичного призначення від Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ»
За повідомленням адміністрації КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області днями заклад отримав у вигляді гуманітарної допомоги від Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ» засоби медичного призначення, ліки та медичний одяг.

Команда Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ» з першого дня повномасштабного вторгнення в Україну переорієнтувала потужності команди на забезпечення медичних закладів необхідною допомогою. Наразі, мережа міжнародних партнерств агенції охоплює 53 донори з різних країн, які за участі команди ZDOROVI спрямовують медичні вантажі у більш, ніж 600 лікарень у 24 регіонах України. В медичні заклади Чернігівщини це вже не перший гуманітарний вантаж від зазначеної агенції.
«Чернігівщина, що важко постраждала під час бойових дій з російськими військами, гостро потребує подібних гуманітарних вантажів. Ми щиро вдячні Національній агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ» за надану допомогу. – говорить Генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Ці медичні засоби, ліки та одяг значно вплинуть на покращення якості надання первинної медичної допомоги в лікарських амбулаторіях та фельдшерських пунктах Бобровицької громади».
Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині внаслідок ДТП одна людина загинула, ще одна — травмована 17:59
Сьогодні по обіді в селі Лавіркове Талалаївської територіальної громади Прилуцького району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина загинула, ще одна — отримала травми.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 16:36
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Роботи КП «Міськсвітло»: оновлення дорожніх знаків, зовнішнього освітлення та світлофорів 15:43
Протягом минулого тижня фахівці комунального підприємства «Міськсвітло» Чернігівської міської ради провели роботи з обслуговування зовнішнього освітлення Чернігова.
Презентація факсимільних видань та Бази даних українських рукописних книг XI–XVI ст. видавництва «Горобець» 14:54
6 серпня у великому читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація факсимільних видань та Бази даних українських рукописних книг XI–XVI ст. видавництва «Горобець» у межах проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» в партнерстві з Національним заповідником «Софія Київська» за підтримки Українського культурного фонду.
СБУ викрила ще одну схему масового ухилення від мобілізації, організовану через месенджери на Чернігівщині 14:17
Служба безпеки заблокувала діяльність трьох вайбер-груп із загальною аудиторією понад 13 тисяч осіб, в яких «підсвічували» локації мобільних груп ТЦК та правоохоронців у Прилуках.