Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 березня, 16:24:03

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція

05.06.2023   10:45Агенцiя

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

.Участь у відкритті поліцейської станції взяли начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга, голова Любецької ТГ Валерій Костильов, співробітники поліції та місцеві мешканці.


– Все більше громад області долучаються до проєкту «Поліцейський офіцер громади» це свідчить про його ефективність і корисність людям. Поліцейську станцію в селищі Любеч відкрили саме в рамках реалізації цього проєкту.  Дякую представника місцевої влади і громади за дієву співпрацю у створенні безпекового середовища. В умовах воєнного стану поліція працює в посиленому режимі та докладає максимум зусиль, щоб люди почувалися захищеними, – сказав Володимир Нідзельський.
Начальник поліції Чернігівщини подякував громаді за створення гідних умов для роботи поліції. Поліцейська станція оснащена всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян й профілактики правопорушень на території обслуговування.
Володимир Нідзельський зазначив, що основоположний принцип проєкту «Поліцейський офіцер громади» – тісна взаємодія місцевих мешканців з поліцією. Відтак, відкриття поліцейської станції зіграє важливу роль в підтримці публічного порядку і безпеки мешканців Любецької ТГ.
За сприяння у впровадженні проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Чернігівщині Володимир Нідзельський вручив подяку голові Любецької громади Валерію Костильову.
Поліцейські Чернігівщини продовжують працювати в посиленому режимі, оберігати та захищати громадян.

 

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини