Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 13:19:53

Міська рада затвердила рішення, яке є ще одним кроком у напрямку будівництва житла для власників пошкоджених осель

02.06.2023   13:46Агенцiя

23 голосами обранці під час 32-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання підтримали рішення "Про затвердження комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу".

В.о. міського голови Олександр Ломако повідомив, що це дасть старт для співпраці між Чернігівською міською радою та компанією "ROCKWOOL", з якою муніципалітет вже підписав Меморандум.

Ця компанія планує профінансувати зведення в мікрорайоні Масани будинку на кілька під'їздів із загальною кількістю квартир — 410, які потім безкоштовно передадуть чернігівцям-власникам пошкодженого житла внаслідок військової агресії рф.

— Ще наприкінці 2022-го року міський голова Владислав Атрошенко підписав лист про наміри з датськими партнерами "ROCKWOOL Ukraine", яка зараз досить багато допомагає Чернігівській області. Вони висловили намір будувати за свої кошти будинки, всього на 410 квартир, в мікрорайоні Масани, які будуть безкоштовно передані чернігівцям, житло яких пошкоджено чи знищено внаслідок військової агресії рф. Це чудова ініціатива, ми її вітаємо. Сума інвестицій, орієнтовно, 23 млн євро, 10% — кошти бюджету Чернігівської міської територіальної громади.

Через рішення судів і створення у місті військової адміністрації, у нас більше місяця була пауза, коли вони не розуміли з ким вести діалог. Але, дуже швидко всім стало зрозуміло хто і чим займається, і ми з ними підписали Меморандум про ці наміри і зафіксували нашу домовленість письмово, — повідомив під час сесії в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако. — І от ми, з боку міської ради переходимо до реалізації цих домовленостей і приймаємо рішення про затвердження технічної документації землеустрою щодо поділу ділянки, бо ця ділянка вже передана на "Чернігівбудінвест" і ми частину цієї ділянки, яка потрібна для будівництва цих будинків, фіксуємо і з цього моменту почнеться технічна робота.  

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини