Екскурсія до зоопарку, розваги та смаколики: профспілка поліції Чернігівщини організувала для дітей незабутнє свято
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції влаштувала свято для дітлахів колег-спілчан. Малеча весело та активно провела дозвілля у Менському зоопарку.
Щороку 1-го червня поліція традиційно готує цікаві інтерактивні заходи, розвиваючі ігри, екскурсії та приємні сюрпризи для підростаючого покоління. І сьогоднішній День захисту дітей не став виключенням.

– Дитинство має бути безтурботним та щасливим. Тож ми вирішили організувати для дітлахів поїздку до зоопарку. Було багато усмішок, щирих емоцій і міцних обіймів. Діти отримали багато позитивних вражень від спілкування, контакту з мешканцями зоопарку та фотографування, – говорить керівник первинної профспілкової організації ГУНП в Чернігівській області Лілія Бондаренко.
Усі дітлахи повернулися з зоопарку усміхнені, задоволені та вдячні за організацію поїздки.
Поліція Чернігівщини вітає всіх дітей зі святом і бажає безпечного літа та мирного неба!
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.