Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 00:09:59

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

29.05.2023   11:00Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

До її складу увійшли заступники міського голови Олександр Атрощенко та Віктор Геращенко, представники структурних підрозділів та комунального підприємства міської ради, слідчий слідчого відділу Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області,  представник громадської організації «Об’єднання добровольців «Бо Можемо!».

За словами заступника міського голови Олександра Атрощенка, який визначений головою цієї комісії, її члени прийматимуть рішення про надання чи відмову в наданні компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення».

Відповідно до прийнятого положення засідання комісії може проводитись у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу інтернет. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях комісії забезпечує секретар комісії.

Комісія має такі завдання:

надає отримувачам компенсації вичерпну інформацію та консультації з питань отримання компенсації;
розглядає заяви;
встановлює наявність/відсутність права та підстав для надання компенсації та пріоритетного права на отримання компенсації;
забезпечує проведення обстеження пошкодженого об’єкта, в тому числі, з метою встановлення факту ремонтних робіт, що виконані за рахунок інших джерел фінансування, або, у разі, коли обстеження не було проведено до моменту розгляду заяви;
ознайомлює отримувача компенсації з даними, зафіксованими для заповнення чек-листа;
приймає рішення про зупинення/поновлення розгляду заяви, надання/відмову у наданні компенсації;
виконує інші повноваження, що випливають із покладених на неї завдань.
— Раніше була інформація про розмір такої компенсації до 500 тис. грн. Наразі ж її змінили, тобто зменшили до 200 тис. грн. По повністю зруйнованому майну — поки нічого немає. Тож, чекаємо відповідну Постанову Кабінету Міністрів України, яка буде надавати можливість людям отримати сертифікати на житло, — сказав заступник міського голови.

Засідання комісії вважатиметься правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її складу. Рішення комісії приймаються більшістю голосів її членів, які беруть участь у засіданні та мають право голосу. У разі рівного розподілу голосів остаточне рішення приймає головуючий на засіданні.Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону 14:58

У Чернігові триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Про це йшла мова під час загальноміської щотижневої наради в муніципалітеті третього жовтня. Як повідомив голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина, його підприємство повністю готове до початку опалювального сезону і розпочне його як тільки протягом трьох днів середньодобова температура буде нижча за +8°C.

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій 14:56

Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту.Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.

Хор Бортнянського — до Дня музики та Дня захисників і захисниць України 14:08

Міжнародний день музики у світі відзначається 1 жовтня. Крім ідеї пропагування музичного мистецтва, це свято покликане сприяти реалізації розвитку культур, а також шанобливого ставлення до естетичних цінностей різних народів.

Навчальні заклади Чернігівщини отримали генератори від шведських благодійників 13:46

У межах спільного проєкту благодійної організації «Шведський центр допомоги», шведського фонду «Ukrainahjälpen Filippus», Sweden Help East, Power Up Ukraine 18 генераторів потужністю 12 кВт передані навчальним закладам області.

 «Укрнафта» починає буріння бічного стовбуру свердловини на Чернігівщині

«Укрнафта» починає буріння бічного стовбуру свердловини на Чернігівщині 12:15

Фахівці компанії розпочинають підготовку до буріння на глибині 1450 метрів бічного стовбура на Гнідинцівському родовищі. Це дозволить дати свердловині друге життя та дістатися до нових запасів в зоні, де ще не проходив видобуток. Про це повідомив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини