Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 18:51:00

Чоловіку повідомлено про підозру в умисному заподіяннітяжких тілесних ушкоджень з мотивів помсти

25.05.2023   09:38Агенцiя

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру 50-річному жителю м.Черніговав умисному заподіянні з мотивів помсти тяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння(ч.1 ст.121 КК України).

    У ході досудового розслідування встановлено, що 28.01.2023 близько 16 год. 00 хв. місцевий мешканець на власному автомобілі заїхав на територію скверу ім.Попудренка, де умисно здійснив наїзд на потерпілого з метою помсти за викрадення велосипеду, вчиненого напередодні.
Довідково: санкція ч.1 ст.121 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини