Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 16:31:11

На Чернігівщині сапери ДСНС вилучили 6 вибухонебезпечних предметів

25.05.2023   09:33Агенцiя

23 травня сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області вилучили та знищили 6 вибухонебезпечних предметів.

Серед них: 1 ручна граната, 1 протитанкова міна та 4 артилерійські снаряди. Небезпечні знахідки було виявлено на території Ніжинського, Новгород-Сіверського, Корюківського та Чернігівського районів.
Рятувальники вкотре нагадують громадянам, що велика ймовірність травмування від вибухонебезпечних предметів зберігається і досі на території області. Натрапити на боєприпаси можна будь-де, тому завжди пам'ятайте про правила протимінної безпеки, суворо їх дотримуйтесь та навчайте своїх дітей.
 

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.