Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 17:24:17

СБУ викрила прихильниць «руского міра» у прикордонні на Чернігівщині

22.05.2023   12:43Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України викрили двох мешканок прикордоння Чернігівщини, які у соцмережах підтримували та виправдовували збройну агресію рф проти України.

Обидві прихильниці «руского міра» є мешканками прикордонної громади, яка постійно знаходиться під обстрілами рашистів.
Слідчими СБУ встановлено, що ворожі інтернет-агітаторки, використовуючи заборонені соцмережі, неодноразово поширювали дописи із глорифікацією збройної агресії рф проти України, висловлювали підтримку окупантам та дискредитували військовослужбовців ЗСУ.
Матеріали для поширення, зокрема ті, що розповсюджувались російськими псевдорелігійними спільнотами, вони отримували через контакти в інтернет- середовищі.
За отриманою інформацією син однієї з фігуранток є російським військовим, з яким вона перебувала на постійному зв’язку.
Інша зловмисниця є громадянкою рф та має безстрокову посвідку на постійне проживання в Україні.
Факти поширення фігурантками ворожої пропаганди підтвердженні лінгвістичною експертизою, ініційованою СБУ.
Під час обшуків за місцями проживання пропагандисток правоохоронці вилучили мобільні телефони та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.
Слідчі СБУ повідомили зловмисницям про підозри у вчиненні злочину, передбаченого ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
Заходи з викриття проросійських агітаторок проводили співробітники Управління СБ України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.
 

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини