Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 11:32:45

.Судом постановлено обвинувальний вирок 35-ти річному «любителю вибивання чужих боргів»

16.05.2023   11:20Агенцiя

Чернігівською окружною прокуратурою серед іншого приділяється увага розкриттю злочинів минулих років.

Так, прокурором у суді доведено вину місцевого мешканцяу нанесенні тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч.2 ст. 121 КК України).
У квітні 2017 році засудженийпід виглядом надання допомоги в поверненні боргу своєму родичу наніс потерпілому чисельні тілесні ушкодження, від яких останній незабаромпомер. Тривалий час після цих подій зловмисник переховувався та вживав заходів до приховування доказів вчиненого.
Ще одним епізодом протиправної діяльності особи стало вчинення в серпні 2021 року грабежу (відкритого заволодіння чужим майном) з проникненням у житло (ч.3 ст. 186 КК України).  На цей раз потерпілим став той самий родич, якому засуджений раніше допомагав повертати борг. Як і в попередньому випадку потерпілий заборгував сусіду.  При цьому, обидва злочини вчинено в одній і тій же квартирі.
За результатами судового розгляду та оцінки наданих прокурором доказів судом правопорушника  визнано винним та призначено реальну міру покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).