Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 04:28:48

У Чернігівській області створено Агентство місцевих доріг

16.05.2023   11:15Агенцiя

З 10 травня поточного року балансоутримувачем автомобільних доріг місцевого значення Чернігівської області, які перебувають у сфері управління ОДА, визначено Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Чернігівської області». Відповідне розпорядження (перелік обласних та районних автодоріг місцевого значення) підписав начальник ОВА В’ячеслав Чаус 5 травня. Передувало цьому створення самого підприємства (розпорядження № 190 від 21 квітня, статут).

Чернігівська область

Чернігівська область

    «Робота такого державного підприємства дозволить більш гнучко підходити до питання фінансування/співфінансування ремонтів та будівництва шляхів, що дасть змогу збільшити протяжність якісного дорожнього полотна саме там, де це найбільш потрібно. Подібні ДП працюють у більшості областей країни, і результати такого управлінського рішення себе виправдали», — прокоментував В’ячеслав Чаус.

Уповноваженим органом управління Агентством місцевих доріг області визначено Управління капітального будівництва ОДА.

Що змінилося
Управління капітального будівництва як структурний підрозділ та розпорядник коштів ОВА, у віданні якого були автодороги місцевого значення, на початку року проводило тендери на утримання доріг під конкретне поточне фінансування. Таким чином, профінансувати нагальні роботи упродовж року, що не включені у тендер, було неможливо.
У зв’язку з тим, що ДП виступає отримувачем коштів, воно має можливість при проведенні відповідних закупівель включати розрахунково-нормативні обсяги та види робіт незалежно від фінансування на поточний рік, а відтак — оперативно перерозподіляти кошти на проблемні ділянки.

Додаткове фінансування
Якщо додаткові кошти на ремонти доріг місцевого значення надходили у серпні-жовтні, тоді ж і проводилися нові тендери. А це — додатково декілька місяців. Часто траплялося, що після оформлення всіх документів самі роботи вже не виконувалися через погодні умови.
ДП, зі свого боку, може проводити тендери на початку року не лише на визначене фінансування, а й на визначену потребу. Тобто додаткові тендери не потрібні.

Залучення благодійників
Управління капітального будівництва не може залучати на свої рахунки кошти юридичних та приватних осіб (попри бажання самих потенційних інвесторів долучитися до ремонту чи будівництва дороги). Натомість ДП не має таких обмежень — може поєднувати як державні, так і приватні кошти. Це дасть змогу виконати більший обсяг робіт.  
Для отримання інформації з питань щодо автомобільних доріг місцевого значення слід звертатися за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11; тел.: 050-168-15-96; e-mail: amd.ch@cg.gov.ua.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини