Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 22:09:42

«Гвардія наступу» - в Чернігові погасили поштову марку, присвячену захисникам і захисницям України

10.05.2023   09:53Агенцiя

Сьогодні, 9 травня, вводиться в обіг та вважається дійсним для оплати послуг поштового зв’язку у всіх відділеннях новий блок марок «Слава силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу». Він продовжує серію поштових марок, присвячених нашим захисникам – Збройним Силам України.

Презентувала марку директорка філіалу Чернігівської дирекції Укрпошти Олена Дорошенко. Церемонія спецпогашення відбулась за участі першого заступника Чернігівської ОВА Костянтина Мегема та представників силових відомств.


    «Наші поштові марки є вісниками перемоги. Сьогодні як ніколи важливо, щоб  нашим хлопцям та дівчатам вистачало наснаги і сил стати переможними під час визвольних боїв за Україну. Щиро дякую всіх захисникам та захисницям», − звернулась до присутніх Олена Дорошенко.


Блок складається з марок, присвячених трьом службам, які  захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави:  – «Національна поліція України», «Національна гвардія України» та «Державна прикордонна служба України». Його тираж – 235 тисяч примірників. Номінал кожної марки – F (23 грн), вартість блоку – 69 грн. Придбати новий поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному філателістичному онлайн-магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини