Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 13:14:59

Війна забирає найкращих: посмертні державні нагороди передали рідним військовослужбовців

09.05.2023   10:47Агенцiя

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі 13 військовослужбовців нагороджено орденами «За мужність» ІІ та III ступенів (посмертно).
Відповідні відзнаки передав сьогодні родинам героїчно полеглих військових начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Участь у заході взяв також головний капелан ОК «Північ» отець Антоній Панасенко.
    «Війна забирає найкращих. Помста нікого з них не поверне. Однак, вона доведе до завершення справу, за яку вони стали до небесного війська. Це не лише ваша втрата. Це втрата кожного з нас»,  −  наголосив  В’ячеслав Чаус, звертаючись до зібрання.

Указами Президента України нагороджено:
    орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно)

ВОРОБЙОВА Максима Вікторовича
солдата

    орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

ВДОВІНА Василя Станіславовича
старшого солдата

ГРИЦЕНКА Михайла Олеговича
 лейтенанта

ДАЙНЕКА Сергія Володимировича
 старшого лейтенанта

ІВАХНЕНКА Івана Володимировича
 солдата

КОНОНЦЯ Володимира Юрійовича
старшого солдата

ЛАПШИНА Дениса Миколайовича
молодшого сержанта

МІРОШНІЧЕНКА Артема Руслановича
старшого солдата

ПІДДУБНОГО Романа Олександровича
старшого солдата

ПРОЩЕНКА Станіслава Івановича
старшину

РОЗУМЕНКА Олександра Андрійовича
штаб-сержанта

ТАТАРЕНКА Дмитра Михайловича
 сержанта

ХИМИЧА Романа Михайловича
 солдата


 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини