Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 16:14:19

Засуджено жителя Городнянщини за пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі

05.05.2023   10:50Агенцiя

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину жителя Городнянщиниу вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 369 КК України.

  За принципової позиції прокурора, вирокомГороднянського районного суду Чернігівської областівід 27.04.2023 чоловіка, раніше судимого за пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі,визнано винниму повторному вчиненні аналогічного кримінального правопорушення, а саме в пропозиції працівнику поліції перерахувати на його банківську картку неправомірну вигоду в сумі 10 тис. грн. занескладання у відношенні засудженого протоколу про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.
   Судом за сукупністю вироків чоловікові призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі та штрафу в розмірі 8,5 тис. грн., а також йому належить сплатити 17 тис. грн. штрафу за попереднім вироком.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

 

Останні новини Чернігівщини

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості 16:10

Понад14,6 тисяч українців, середяких 339 мешканцівнашоїобласті уже отримали від держави ваучери на навчання.Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Прилуцькі рятувальники провели для ліцеїстівакцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти." 15:59

04 жовтня у смт Срібне для учнів місцевого ліцею фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та Національної поліції провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!!

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!! 15:40

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

На Чернігівщині стартував Всеукраїнський проєкт з проведення спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15:36

З метою належного виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні розроблено План проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів і студентів у 2023/2024 навчальному році «Пліч-о-пліч».

Чернігівські поліцейські затримали двох громадян, які запустили феєрверк: відкрито кримінальне провадження 14:35

Попри усі заборони у період дії воєнного стану двоє мешканців Чернігова (45-річний чоловік та 40-річна жінка) вночі запустили феєрверк у сквері на вулиці Івана Мазепи у Чернігові. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини