Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 08:41:37

Підрозділи МНС та Держтехногенбезпеки відпрацьовують житловий сектор

10.12.2012   13:56

Взимку, коли люди починають інтенсивно використовувати опалювальні та електричні прилади, збільшується ризик виникнення пожеж і загибелі людей на них.

Найчастіше лихо приходить в оселі громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених і багатодітних родин, які мешкають у приватному секторі сільської місцевості. Це обумовлюється тим, що в їх будинках пічне опалення та електромережа застрілі й мають пожежонебезпечні недоліки.  
 
Враховуючи це, на Чернігівщині Територіальним управлінням МНС та Управлінням Держтехногенбезпеки систематично проводиться відповідна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення. Наряду з цим здійснюються й практичні заходи. Так, 6 і 7 грудня співробітниками вище вказаних підрозділів відпрацьований житловий сектор ряду населених пунктів у Козелецькому та Бобровицькому районах, де з початку опалювального сезону спостерігається зростання кількості пожеж.  

В ході відпрацювання особлива профілактична увага приділялась будинкам малозахищених верств населення. Громадянам надано допомогу з перевірки стану приладів опалення та електромережі в оселях. При виявленні пожежнонебезпечних недоліків, шляхи їх усунення роз'яснено домовласникам. Також людей ознайомлено з правилами пожежної безпеки та вручені відповідні пам'ятки.

Аналогічні відпрацювання житлового сектору проводитимуться й в інших районах області. Як показує досвід, це допомагає акцентувати увагу населення на необхідності дотримання протипожежних заходів та сприяє профілактиці пожеж і трагічних випадків на них.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини