Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:27:34

"Тиждень добрих справ" в дитячих клубах за місцем проживання

10.12.2012   13:35Агенцiя

Другий рік поспіль в кінці осені в "Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання" проходить "Тиждень добрих справ".

"Тиждень добрих справ"

Мета заходу - створити якомога більше добрих справ для рідних, друзів, мешканців міста, свого дому, дитячого клубу, мікрорайону, міста, адже добро - це найбільша людська цінність. Захід покликаний виховувати в дітей найкращі моральні якості - любов до оточуючих, милосердя, доброту, вдячність. Педагогічний колектив Центру під час заходу формував у дітей розуміння того, що добрі справи необхідно робити постійно та безкорисно.

У 2011-2012 навчальному році "Тиждень добрих справ" пройшов вдало та сподобався вихованцям клубів. Цього року формат заходу дещо змінився. Девізом цьогорічної акції стала цитата з улюбленого мультфільму про доброту "Всех нужнее и дороже, всех доверчивей и строже в этом мире доброта". Дитячим клубам було запропоновано обрати добру справу зі списку та виконати її. Кожен клуб мав зробити не менше однієї доброї справи зі списку, а потім написати (намалювати, зробити колаж тощо) творчий звіт про здійснену добру справу.

Творчі звіти вихованців були яскравими та цікавими. До добрих справ, що зробили вихованці клубів за цей тиждень увійшли: прибирання території біля клубу, сусідніх дворів та парку відпочинку в одному з мікрорайонів міста; генеральне прибирання клубів, перетягування клубних стільців, ремонтування меблів, озеленення приміщень;  збір клубних дитячих бібліотечок та настільних ігор; проведення старшими вихованцями розважальних заходів для малюків; виготовлення годівничок та підгодівля птахів; виготовлення та дарування подарунків на вулиці незнайомим перехожим та багато іншого.

Захід "Тиждень добрих справ" став одним із наймасовіших заходів, що проходить в Центрі протягом року. В ньому прийняли участь вихованці всіх клубів за місцем проживання. Та в планах Центру на цей рік ще багато цікавих розважальних, пізнавальних, спортивних, творчих масових заходів. Детальніше про них можна дізнатися в найближчому клубі за місцем проживання.


За інформацією "Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання"
 

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ