На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 108 осіб з COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 1 травня в області зареєстровано 927 активних випадків коронавірусної хвороби.
Амбулаторно лікуються 857 хворих. Ще 70 — стаціонарно у закладах охорони здоров’я. Зокрема у Чернігівському районі — 30 пацієнтів (м. Чернігів — 19), Ніжинському — 21, Корюківському — 9, Новгород-Сіверському — 6 та Прилуцькому — 4.
Загалом за тиждень госпіталізовано 108 хворих, виписано — 115 одужалих. Семеро пацієнтів померли. Нині на кисневій періодичній підтримці перебувають 26 осіб.
Нагадуємо, що вакцинація — єдиний спосіб не допустити погіршення епідемічної ситуації, а також убезпечитися від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Тож записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.
На сьогодні в області проведено 900 051 щеплення проти Covid. Повну вакцинацію мають 396 244 особи. З-поміж них 305 людей отримали додаткову дозу, 85 371 — бустерну та 7 929 — дві бустерні.
На період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров'я, потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами