Журналістська безпека: чернігівські медійники навчилися поводитися у ворожому середовищі
Живучи на кордоні із двома країнами-агресорами журналісти Чернігівщини мають знати, як поводитися у разі потенційної небезпеки у воєнних умовах та як убезпечити себе.
Протягом трьох днів у хабі «МедіаБаза. Чернігів» медійники навчалися у британських тренерів з компанії Lazarus Training , які мають великий досвід роботи у «гарячих точках».
Журналісти Чернігівської області вивчили методику DRCAB при наданні домедичної допомоги.
Під час практичних занять медійники навчилися накладати турнікети, робити тампонування, при цьому всьому не забуваючи про власну безпеку.
Також, тренери ознайомили із мінною небезпекою, розказали про різні види зброї, які може застосувати ворог.
Головну увагу під час навчання приділили плануванню подорожі у зону потенційної небезпеки. Зокрема, логістиці та розпізнаванню небезпечних моментів. Найголовніше, правильно зібратися - взяти воду та їжу, зручно вдягтися і не забувати про засоби особистого захисту (бронежилети, каски та аптечки).
Всі ці навички зможуть врятувати життя у разі надзвичайної ситуації.
По закінченню тренінгу всі учасники отримали індивідуальні тактичні аптечки від ІМІ.
Нагадаємо, що хаб «МедіаБаза. Черінгів» проводить безкоштовні навчання для журналістів Чернігівської області. Також, медійники мають можливість взяти в оренду засоби індивідуального захисту.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.