Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 05:25:59

Для понад десяти тисяч чернігівців уже погоджені виплати за їх внесок у відбудову міста

18.04.2023   13:26Агенцiя

Одноразову матеріальну допомогу–винагороду за внесок у відбудову міста-героя отримають ще 2 506 мешканців Чернігова. Загальна сума виплат — 7,518 млн грн.

 З них:
медичні заклади міської ради — 1 938 осіб на суму 5,814 млн грн;
комунальні підприємства, установи та заклади міської ради — 568 осіб на суму 1,704 млн грн.
Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 18 квітня.
Нагадаємо, такі виплати здійснюються у рамках реалізації міської Програми надання одноразової матеріальної допомоги–винагороди мешканцям міста Чернігова за особистий внесок у відновлення міста–героя від наслідків російської військової агресії на 2023 рік, яка затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 30 березня 2023 року № 30/VIII-2. Передбачений обсяг фінансових ресурсів для її реалізації — 43 млн грн.
У поточному році таку одноразову матеріальну допомогу вже отримали 7 701 мешканець Чернігова на загальну суму 23,103 млн грн.
— Загалом вже для 10 207 осіб погоджені такі виплати на загальну суму 30,621 млн грн. Ми майже відпрацювали всі комунальні підприємства, залишаються поодинокі випадки. Можливо ще надходитимуть відповідні клопотання. Причина меншої від очікуваної кількості заяв — багато працівників призупинили трудові відносини через війну, і багато працівників незареєстровані у Чернігові, — повідомила директорка департаменту соціальної політики міської ради Ірина Марчук.  
Зазначимо, що ця матеріальна допомога з бюджету Чернігівськогої міської територіальної громади може виплачуватися виключно зареєстрованим у Чернігові мешканцям. Це передбачено Законом України про органи місцевого самоврядування, Статутом громади міста, Бюджетним кодексом. На попередніх засіданнях виконавчого комітету і загальноміських нарадах в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако звернувся до керівників підприємств та установ, винайти можливість і з власних коштів у бюджетах здійснити такі виплати (преміювати) тих працівників, які відповідають умовам програми, але незареєстровані у Чернігові.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини