Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 05:17:35

Олександр Ломако звернувся до силових структур із проханням

13.04.2023   12:04Агенцiя

"Звернувся до силових структур із проханням сприяти проведенню державного аудиту витрат ТОВ ФІРМИ "Технова", яка орендує Чернігівську ТЕЦ, а також глибокий аналіз кредиторської заборгованості за спожитий природний газ йамортизаційних відрахувань за орендоване майно. Також прошу дослідити мотивацію та пріоритетність платежів, що здійснює підприємство, особливо починаючи з періоду, коли місто задекларувало позицію - договір після його завершення продовжувати не плануємо. 20 серпня закінчується договір оренди ЄМК і до того часу маємо отримати повну картину стану цього комплексу. Підприємство повертається в управління містом з шаленими боргами - понад 1,6 млрд грн. Маємо спільно з державою знайти вирішення цього питання, аби забезпечити, перш за все, стале проходження наступного опалювального сезону. Зараз це питання на стадії вирішення, але часу на ухвалення рішення все менше." - Про це повідомляє Олександр Ломако на власній сторінці ФБ.

Це питання безпеки. І з нього розпочалася щотижнева нарада.
🔸Місячник благоустрою. Генеральне прибирання міста до Великодня майже завершено. А міські кладовища підготовлені до поминальних днів. "Яцево" розміноване і безпечне для відвідування. Туди подається вода, потрібна для прибирання могил.
🔸  Значна увага під час навчального року 2022/2023 була зосереджена на роботі з національно-патріотичного виховання. Майже 1700 різних заходів цього спрямування проведено у садках, школах, закладах профтехосвіти. Діти збирали посилки для наших захисників, зустрічалися з рідними загиблих бійців, вшановували пам’ятні дати. Надалі ми ще більш наполегливо працюватимемо над цим, виховуючи членів суспільства, які усвідомлюватимуть ціну, сплачену українським народом за можливість жити в своїй демократичній незалежній країні.
🔸Відпрацьовуємо питання відкриття груп в садочках для дітей до 3-х років. Плануємо організувати їх роботу з 17 квітня. Таких дитсадків у нашому місті буде вісім, можливо з часом збільшимо кількість.
🔸Ще одне питання зі сфери освіти - робота пришкільних літніх таборів.  Два роки, спочатку через ковід, а потім війну, вони не працювали. Сьогодні це питання вкрай важливе для стабілізації психічного стану дітей, організації їх дозвілля. Ми знайдемо можливість організувати їх роботу, зокрема, і  профінансувати для них харчування, попередньо на це потрібно 8 млн грн.
🔸Цієї суботи ми завершили у місті опалювальний сезон. Щодо гарячого водопостачання, то  у квітні воно буде у абонентів АТ “Облтеплокомуненерго”, у ТЕЦ  - ні (за інф підприємства, "Чернігівгаз" виконуватиме ремонтні роботи і ТЕЦ буде відключене від газу). Чи буде гаряча вода в кранах, починаючи з травня, залежить від вартості та лімітів газу.

Олександр Ломако,
особиста сторінка Фб

 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини