Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 04:27:58

Забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх родин: актуальні питання

11.04.2023   12:59Агенцiя

Міністерство у справах ветеранів України підготувало інформаційні матеріали щодо актуальних питань у сфері реалізації права на житло ветеранами війни, членами сімей загиблих (померлих) ветеранів, Захисників і Захисниць України.

Зазначимо, що у березні цього року за ініціативи Мінветеранів Уряд вніс зміни до постанов КМУ №№719, 280 та 214, якими удосконалив порядки виплати грошової компенсації для придбання житла ветеранами та членами їхніх сімей.

Зокрема, створено механізм реалізації права на отримання грошової компенсації тими одержувачами, яким така компенсація була призначена у 2018-2022 рр. і до цього часу не виплачена, та які після повномасштабного вторгнення рф вимушено перемістилися з території, де ведуться бойові дії, чи тимчасово окупованої рф, за місцем перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО. За чотирма бюджетними програмами у 2023 році на це передбачено 5,5 млрд грн – завдяки всебічній підтримці Прем'єр-міністра України, Офісу Президента та Парламенту.

В інфографіці за посиланням ветерани та члени їхніх родин можуть отримати детальну інформацію щодо житлових питань, зокрема:

    Як стати на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання?
    Який перелік документів потрібно подати для зарахування на квартирний облік?
    Як реалізувати право на отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до постанов № 719, № 280, № 214 та № 206?
    Який перелік документів потрібно подати для призначення грошової компенсації?
    Як придбати житло за новим місцем переміщення, якщо кошти у 2021 році були зараховані на поточний рахунок, відкритий на території де ведуться бойові дії чи тимчасово окупованій рф?
    Як реалізувати право на грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення, якщо рішення про призначення винесено на території де ведуться бойові дії або тимчасово окупованій рф?

Міністерство у справах ветеранів України

 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини