119-й бригаді тероборони передали грошовий сертифікат від громади Чернігова
Бійцям 119-ї окремої бригади територіальної оборони передали грошовий сертифікат на суму 180 тисяч гривень. Сьогодні, 6 квітня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради було погоджено рішення про виділення цих коштів з бюджету Чернігівської міської територіальної громади. А після засідання в.о. міського голови Олександр Ломако передав командиру 119-ї бригади Олексію Висоцькому сертифікат.
— З першого дня створення територіальної оборони і з першого дня повномасштабного вторгнення, громада міста завжди підтримувала вас у всьому. Тому що ви — наші захисники. Зараз зовсім інші виклики і у вас, і у міста, але ви завжди можете розраховувати на наше надійне плече. Вчора надійшло звернення на необхідність покращення можливостей відбиття атак ворога з повітря. Сьогодні ми провели засідання виконкому і виділили з бюджету міста 180 тис. грн на ці потреби, — сказав під час вручення сертифіката Олександр Ломако.
У свою чергу Олексій Висоцький також подякував за допомогу і сказав, що місто завжди може розраховувати на своїх захисників.
За передані кошти військові придбають стаціонарні установки, які виготовлені спеціально під їх потребу. На них встановлюватимуть кулемети і відпрацьовуватимуть по повітряних цілях, які летять на низькій висоті, наприклад, іранських безпілотниках "Шахед".
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.