Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 08:02:31

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні жінки

03.04.2023   18:04Агенцiя

Оперативники Чернігівського райуправління поліції встановили та затримали зловмисника, що підозрюється у скоєнні грабежу в Чернігові.

1 квітня близько 7-ї години ранку до поліції звернулася мешканка Чернігівського району. Жінка повідомила, що на одній із вулиць Чернігова невідомий чоловік підбіг до неї та вихопив сумку з грошима та особистими речами. Потерпіла втратила близько 5 тисяч гривень, мобільний телефон та деяке інше майно.


За викликом на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. В ході оперативно-розшукових заходів співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції встановили, що до злочину причетний 25-річний місцевий мешканець.
Поліцейські затримали підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Частину майна потерпілої в нього вилучено.
Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного або надзвичайного стану). За таке діяння закон передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі.
Нині триває досудове розслідування.

 

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини