Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів
Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.
Журналісти заявили, що під час зйомок у кафе в центрі міста їм пошкодили камеру.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції.
За словами представників ЗМІ, під час зйомки у кафе один з відвідувачів пошкодив їхню відеокамеру. Поліцейські опитали учасників та свідків інциденту.
За цим фактом поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Її санкція передбачає штраф, арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.