Скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця м.Черніговаза грабіж
Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого жителя за грабіж (ч.4 ст.186 КК України).
Прокуратурою висунуто обвинувачення чоловіку, який у лютому 2023 року, перебуваючи біля одного з магазинів «АТБ», наніс удар рукою в обличчя потерпілому та відкрито викрав його рюкзак та скриньку для пожертв з грошовими коштамив сумі 100 гривень для лікування дитини з тяжкими захворюванням.
За принципової позиції прокурора обвинуваченим збитки відшкодовано в повному обсязі в ході досудового розслідування.
Довідково: санкція ч.4 ст.186 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression